Kolega Krzysztof będzie szczęśliwy. Ostatnio spędził niezapomniane chwile w Legii Cudzoziemskiej w grze Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny. Jesteście gotowi na nowy tytuł od City Interactive? To świetnie bo czeka nas kolejna przygoda tym razem w SAS i nie mam tu na myśli Skandynawskich linii lotniczych ani tym bardziej Stowarzyszenia Animacji Skateboardingu! Wylądujemy w elitarnym oddziale Special Air Service (SAS). Podczas zabawy czeka nas rozprawa z paskudnymi terrorystami, którzy chcą wywołać zamęt i kryzys finansowy w Wielkiej Brytanii. Tylko my możemy sprawić, że ceny puddingu z wątróbek, grzybków i nereczek (tak zwany Yorkshire) i tradycyjne fish&chips nie poszybują w górę. SAS: Secure Tomorrow działać będzie na tym samym co CoH2 silniku graficznym (Jupiter znany z F.E.A.R). Twórcy obiecują też szeroką gamę sprzętu i broni do wyboru. Zwiedzimy między innymi więzienie opanowane przez przestępców, londyńskie City (no naprawdę!) i mroźną Grenlandię.

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun gry. Trzeba przyznać, że SAS: Secure Tomorrow wygląda całkiem przyzwoicie.

Update: Zapraszamy do naszej recenzji SAS: Secure Tomorrow.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie to ta gra wygląda „tak se”. . . bez rewelacji. Engine z FEAR chyba już nie daje rady pod względem „piękności” w stosunku do konkurencji z dzisiejszych czasów.

  2. Liczyłem na cos innego. . po trailerze sadze iż będzie to zwykła rozpierducha. . nie twierdze ze akcje SAS nei wyglądają podobnie ;] ale na pewno są bardziej precyzyjne ( marnowanie pocisków na martwe elementy otoczenia )

  3. No ale przecież to taśmówka za 19 złoty czego się spodziewacie? Drugiego SWATu od Sierry? Albo Rainbow Sixa? Teraz na Jupiterze będą trzaskać gry z 5 lat albo i dłużej.

  4. Nie wygląda najgorzej, ale to wygląda niemal identycznie jak fear. Pewnie rozgrywka, też się zbytnio nie będzie różnić. No ale za te 20 złotych. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here