INFORMACJA PRASOWA

Targi odbędą się w dniach 22-23 listopada 2008r. Zorganizowane zostaną w największym pawilonie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Spodziewanych jest kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających i kilkudziesięciu wystawców prezentujących najnowsze produkty branży multimediów i IT.

„Firma NTT System już ponad dwa lata pomaga nam w organizacji imprez dla miłośników gier komputerowych. Poza PGA komputery NTT wykorzystywane są w trakcie turniejów ESWC, które odbywają się zazwyczaj w pierwszej połowie roku. Bardzo cenimy sobie tą współpracę, gdyż komputery NTT zawsze są optymalnie skonfigurowane co daje nam gwarancję niezawodności podczas eksploatowania ich w trakcie turniejów.” –powiedział Rafał Błachowski Dyrektor Organizacyjny PGA.

Sprzęt, który wykorzystywany jest podczas tego rodzaju imprez musi spełniać najwyższe wymagania.

NTT SYSTEM S.A. dostarczy komputery z serii NTT Games: NTT GAME W 909A SLI READY. Model ten wyposażony został w procesory Intel Core 2 Quad lub Core 2 Duo, dysk twardy 500GB 7200rpm SATA II, kartę graficzną GEFORCE 9600 GT 512MB oraz pamięć operacyjną 3 GB DDR2 800 MHz.

Model NTT GAME W 909A SLI READY wybrany został przez firmę Ubisoft jako oficjalna konfiguracja premiery Far Cry 2. Jest to jednocześnie oficjalna konfiguracja turnieju. Ponadto NTT zaprezentuje na swoim stoisku najnowszą technologię Intel Core i7 w komputerach NTT GAME W 907I. Sprzęt ten został wyposażony w procesor Intel Core i7 processor i7-920 2.66GHz 8M, kartę graficzną GEFORCE 9800 GT 512MB oraz dysk twardy 750GB 7200rpm SATA II.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznego udziału w targach PGA, ponieważ poza dostarczeniem komputerów turniejowych będziemy mieć okazję zaprezentować najmocniejsze komputery w naszej ofercie oraz notebooki NTT Corrino. Na stoisku przedstawimy najbardziej wydajne maszyny użytkowane przeważnie przez zapalonych graczy oraz osoby zajmujące się grafiką komputerową, ale w naszej ofercie posiadamy również modele dostosowane do każdego segmentu rynku od 10 do 17 calowych” – powiedział Marcin Bogusz, Pełnomocnik Zarządu ds. Komputerów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Miło by było zobaczyć oddział Valhalli na tegorocznych PGA i móc później przeczytać jakąś relację z targów. Jest to w zasadzie największa (i bodaj jedyna organizowana z takim rozmachem) impreza tego typu w Polsce i mimo iż nie ma jej co porównywać do Lipska czy E3, to ignorowanie jej nie byłoby całkiem w porządku. Już w zeszłym roku można było zauważyć, że Microsoft bardzo się przyłożył, by zaprezentować jak najwięcej „stoisk”, co dosłownie zmiażdżyło Sony z ich jedną czy dwoma ps3.

  2. Sony się szarpnęło na reklamy w TV LBP tylko starsi pytają czy to jakiś film/ bajka na BDRomie więc do kogo jest spot, całkiem fajny swoją drogą, kierowany to nie wiem. Ci co czają nie potrzebują, a ci którzy nie czają nadal nie kumają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here