Japoński Capcom opublikował nowy plik wideo z tytułowej produkcji. Tym razem jest to intro gry. Świetnie wyglądający plik wideo, przypominający to, co widzieliśmy w oryginalnym SF IV możecie obejrzeć pod treścią tego newsa. Zobaczymy w nim dobrze znanego Ryu i Kena oraz kilku nowych zawodników, którzy rzecz jasna okładają się po buźkach. Musimy jednak przyznać, że wygląda to rewelacyjnie.

Firma przygotowała też specjalne „Dojo Edition” swojego nowego działa. W zestawie wycenionym na 79,99$ znajdziemy samą grę w wersji Super oraz przenośną pamięć USB, opaskę karateki z logo gry, torbę potrzebną każdemu wojownikowi (oby nie była tak tandetna jak ta z GTA IV), t-shirt z wizerunkiem Dudleya oraz aluminiową buteleczkę na ulubiony napój.

Zestaw ten bardzo nam się spodobał. Szkoda tylko, że jesteśmy typowymi pismakami, którzy z fotela wstają tylko po jedzenia i po to by zmienić płytę w napędzie konsoli. Rzeczy do ćwiczeń raczej nam się więc nie przydadzą. Może jednak któryś z Wikingów skusi się na taki zestaw (możecie go obejrzeć na fotce dołączonej do tej wiadomośći).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. No opaska i T-Shirt może przyda się posiadaczom Wii, dla których w świecie SF IV niestety póki co miejsca nie ma. Trzymam jednak kciuki by mieli Oni tę przyjemność w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here