Zamiast tego zachęcimy was do obejrzenia świeżego materiału filmowego z The Sims 3. W najnowszym klipie z tej produkcji spoglądamy na nią „od kuchni”. Zwiastun pozwala nam sprawdzić jak tworzy się tytuł taki jak The Sims. Musimy was jednak spytać o jedną rzeczy zanim w spokoju pozwolimy wam obejrzeć ten materiał. Grzesiek Stańczyk wczoraj sprawdzał jakie pecetowe produkcje są bestsellerami w Ameryce Północnej. Wśród dziesięciu najlepiej sprzedających się pozycji były aż trzy tytuły z serii The Sims. Myślicie, że trzecia część gry poprawi rekord swojej poprzedniczki dzięki czemu Simsy wciąż będą najlepiej sprzedającą się grą w historii pecetów?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jest najlepszą grą na PCty, ponieważ jest jedyną w którą gorzej gra się na konsoli niż na PC 🙂 Może teraz jak będzie instalacja na xboxie, jest juz na PS3. . . zobaczymy (na pewno zaraz polecą minusy od pctowców, trudno)

    • Jest najlepszą grą na PCty, ponieważ jest jedyną w którą gorzej gra się na konsoli niż na PC 🙂

      Taa. . . to pokaz mi jak to lepiej na konsoli gra się w StarCraft’a.

  2. Kiedyś do kontrolowania i robienia z ludzi ciemnogrodu wystarczyła religia. Teraz z pomocą przychodzi technika. Za oknem padną kolejne wieże, a nasi koledzy zginą za ropę. Tymczasem my włączymy sobie cudowny świat na kompie i nie będzemy zadawać pytań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here