Wczoraj opisywaliśmy grę Killzone 2 (nasza recenzja wkrótce), która póki co nie trafiła jeszcze do sklepów, a już została rozebrana na części pierwsze przez posiadaczy kopii promocyjnych. W Internecie znaleźć można chociażby filmy, na których ktoś przechodzi ten tytuł od A do Z. Kto chce zepsuć sobie zabawę, ten może zajrzeć tutaj.

Dziś los dzieła studia Guerrilla Games podzieliło Halo Wars (nasza recenzja już na dniach), ostatnia produkcja studia Ensemble. Jej premierę sklepową wyznaczono na 27-go lutego, ale w sieci można już znaleźć jej piracką kopię (waży 7GB). I choć niektórzy piraci skarżą się (jakby mieli do tego prawo), że nie została ona do końca złamana, to na serwisie YouTube już można znaleźć zbiór wszystkich przerywników filmowych z tego tytułu. Osoby, które nie mają Xboxa 360 albo nie zamierzają nabyć tej produkcji, mogą je obejrzeć pod treścią naszego newsa. Materiały filmowe są naprawdę niezłe, klimatyczne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. I choć niektórzy piraci skarżą się (jakby mieli do tego prawo), że nie została ona do końca złamana. . .

  A ja myślałem że w momencie złamania zabezpieczeń konsoli, wszystkie gry, także i te które jeszcze nie powstały, zostały także złamane.

  • Bardzo klimatyczne, aż za bardzo xD Czemu tu nie ma mowy?

   Pewnie taka zagrywka. Nie chcieli zdradzać aż tak fabuły 🙂

   A obiecywał nam Microsoft tanie gry, oj obiecywał.

   Cóż, chyba mi nie powiesz że w to wierzyłeś 🙁

 2. A ile będzie kosztować gierka?

  Chyba nie chcesz znać odpowiedzi na to pytanie. Zdaje się, że w granicach 269PLN. A obiecywał nam Microsoft tanie gry, oj obiecywał.

 3. Na allegro są preordery wycenione na standardowe ok 200zł. Ale rzeczywiście, „oficjalna” cena jest zabójcza i niezrozumiała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here