Jeden z twórców wersji Elder Scrolls: Oblivion na PlayStation 3 udzielił wywiadu serwisowi IGN. Todd Howard, producent Obliviona, stara się przedstawić grę w jak najlepszym świetle, ale z jego wypowiedzi jasno wynika, że nie będzie ona niczym innym, jak lekko rozwiniętą kopią wersji z Xboxa 360 i PC.

Howard mówi, że zespół skupił się na poprawieniu grafiki, dzięki czemu linia pomiędzy obiektami w pewnej odległości od gracza, a tym, co znajduje się bliżej, nie będzie tak widoczna. Oblivion na PlayStation 3 będzie zawierał za to nowe misje, gwarantujące od 10 do 20 godzin gry.

W wywiadzie producent gry nie był w stanie powiedzieć, jak wyglądać będzie kwestia ściągania dodatkowych elementów z Internetu, gdyż Sony nie poinformowało jeszcze swoich developerów jak działać ma jego wewnętrzna sieć. Gra nie będzie również używała nowej funkcjonalności pada, czyli grania poprzez przechylanie kontrolera na boki.

„Od pierwszego dnia skupiliśmy się zwłaszcza na wyglądzie jednorożca” – powiedział Howard.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGrzechy kosmicznego imperium
Następny artykułMagia powraca!

4 KOMENTARZE

  1. :):) Wiedziałem, Wiedziałem :):) , że będą to zmiany kosmetyczne a nowe misje no cóż trzeba się jakoś wyróżniać chociaż „kapke” od konkurencji:]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here