Żeby rozpocząć przygodę w świecie Saurona i Aragorna będziemy musieli uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości i rozejrzeć się za porządnym łączem internetowym. Jeśli tego nie zrobimy okazja może nam przejść koło nosa – klient gry waży 3,9 GB! Osoboy, które jakimś cudem zdołają pobrać tyle danych będą mogły zakosztować pełnej przygody oferowanej przez tę pozycję a na dodatek ci, którym spodoba się gra dostaną możliwość przeniesienia swojej postaci do pełnej wersji tego MMOG. Jeśli zdecydujecie się na zabawę tą produkcją nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami z innymi czytelnikami Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  • . . szkoda ze taka brzydka grafika. . nie przeszkadzało by mi jak by była po prostu słaba. . . . ale ona jest brzydka.

   Człowieku, LotrO ma jedną z ładniejszych grafik w grach MMO. Najpierw zagraj, później gadaj bzdety.

 1. Owszem w tej chwili dostępny jest tylko i wyłącznie dla graczy z Płn. Ameryki, Australii i Nowej Zelandii. A co stoi w leadzie ? Mistrzowie Kodu poinformowali prasę, że od jutra. . . Podaje za http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=82417

  Codemasters Online Gaming has waved its wand and confirmed to us that the Lord of the Rings Online free trial will be available in Europe tomorrow. Those of you in the US were treated to it yesterday, and will probably already be enjoying your rent-free week of exploring Middle-Earth. Of course, after those seven days have passed you’ll be asked hand over some gold for the full game and pay your monthly subscription, just like everyone else. But you will get the option of keeping your characters created during the free period.

  Coś mi się wydaje, że albo przeoczyłeś lead, albo chciałeś się doczepić na siłę. . . albo Eurogamer i Codemaster się mylą (w co akurat nie chce mi się wierzyć)

 2. ja choc gram aktualnie w vanguarda zassam sobie i sprobuje. aporpos – jako ze vanguarda w polsce w pudelku kupic sie nie da jego takze musialem sciagac via net – tyle tylko ze vanguard po instalacji wazy 20 gb (!!!) /zabijcie mnie nie pamietam ile przed ale spoooro wiecej niz rzeczone 4gb 😉

 3. Sprawiłeś mi duża przykrość posądzając o czepialstwo. Czy może ktoś dać mi namiar na tego lienta, bo cos nie mogę znaleźć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here