A może zamiast tego uzbroisz się w cierpliwość i poczekasz na naprawdę niesamowite tytuły, które trafią do Ciebie za absolutną darmochę, nie narażając Cię na nalot panów w kominiarkach. Valhalla powie Ci co musisz zrobić.

Nasze źródła w największych domach projektanckich mówią, iż kombinezon pilota olbrzymiego mecha będzie hitem sezonu jesień/zima 2006. Aby go zdobyć wystarczy kliknąć w to zdanie.

Dzięki uprzejmości pewnych wpływowych ludzi, każdy może, z podanej wyżej strony, na własny użytek ściągnąć za zupełną darmochę następujące tytuły: Mechcommander, Mechcommander 2 i Mechcommander Gold!!

Na łamach naszego forum, rozgorzała dyskusja na temat starych gier. Gier, które posiadały jedyny w swoim rodzaju czar, powodujący iż przed ekranem monitora siedzisz przez całą noc, zapominając o bożym świecie. Gier nie mających fenomenalnej oprawy graficznej, nie rzucających na lewo i prawo niezrozumiałymi pojęciami typu HDR, czy normal mapping, a mimo to oferujących rozrywkę na najwyższym poziomie.

Taka też jest seria Mechcommander. To strategie czasu rzeczywistego, w których przyjdzie Ci wcielić się w dowódcę oddziału potężnych, uzbrojonych po zęby maszyn kroczących. W przeciwieństwie do innych RTS-ów, tu nie będziesz zbierał żadnych surowców. Jeśli chcesz budować coraz większe jednostki, wyposażone w coraz to doskonalsze narzędzia siejące śmierć i zniszczenie musisz bezlitośnie atakować swego przeciwnika i wydzierać mu z rąk kolejne bazy i instalacje. Zresztą nie będę marnował waszego czasu opisując te produkty. Ściągnijcie je już teraz i sami przekonajcie się, że są to naprawdę wyśmienite gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. polecam stronę the underdogs – największy zbiór abandonware w sieci!!znajdziecie tam większość starych gierek do ściągnięcia za free.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here