INFORMACJA PRASOWA

FIFA 08 wyznacza nową jakość gry w piłkę nożną. Oprócz doskonałej grafiki, graczy z pewnością zaskoczy wybór nowych trybów i funkcji tej aplikacji. Teraz fani futbolu mogą sterować drużynami dwudziestu najbardziej prestiżowych lig świata. Ponadto, FIFA 08 pozwala na tworzenie własnych drużyn przez kupowanie zawodników z innych zespołów oraz, dzięki trybowi „Be a Pro”, wcielenie się w profesjonalnych zawodników piłki nożnej.

Wersja demonstracyjna gry FIFA 08 umożliwia rozegranie na stadionie Allianz Arena w Monachium jednej, trwającej cztery minuty, połowy meczu.

Dostępne drużyny:

1.FC Barcelona
2.AC Milan
3.America (Meksyk)
4.NY Red Bulls
5.Manchester United
6.Marseille
7.Bayern München
Przez ostatni weekend demo gry było udostępnione wyłącznie przez portal Sport.pl. Witryny Ea.pl i Sport.pl są jedynymi miejscami w polskim Internecie, które dystrybuują wersję demonstracyjną FIFA 08. Teraz pojawiło się również na polskiej stronie EA, pod adresem: http://polska.ea.com/games/10971/Downloads/

Premiera FIFA 08 już 28 września! Gra zawiera 576 licencjonowanych drużyn, 30 lig i ponad 15 000 zawodników. Będzie dostępna w polskiej wersji językowej na PS2, X360 i PC DVD, w tej wersji usłyszymy komentarz Dariusza Szpakowskiego oraz Włodzimierza Szaranowicza. Na okładce gry pojawi się Euzebiusz Smolarek, ambasador gry FIFA 08. W FIFA 08 można będzie zagrać również na Playstation 3, PSP, Wii, NDS i telefonach komórkowych.

Minimalne wymagania wersji demonstracyjnej gry FIFA08:

Procesor: 1,3 Ghz
Pamięć: 256 MB (zalecane 512 MB)
Karta graficzna: 64 MB, kompatybilna z DirectX9.0c
Dysk twardy: 1 GB wolnego miejsca
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX9.0c
Mysz, Klawiatura
System operacyjny: Windows XP SP2, Windows 2000 SP4, Windows Vista

Uwaga: Windows 95, Windows 98, Windows ME i Windows NT 4.0 nie są obsługiwaneWymagania: DirectX 9.0c

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here