Już szósty raz zabieramy was w krainę „giercowego” absurdu. Do miejsc w których Scorpion z Mortal Kombat gra na akordeonie, Freddie Wong skacze na rakiecie niczym bohater gry Quake. Tam, gdzie w Gran Turismo 5 jeździ się na wstecznym a Pac-Man ma bardzo wstydliwy sekret, który na pewno wstrząśnie uniwersum gier wideo. No to zaczynamy!

Pamiętacie jak pisaliśmy o tym, że Kinect Cię podgląda? Chłopaki z Mega64 postanowili połączyć ten temat z gorącą debatą o nowych skanerach na lotniskach, która jest medialny, numerem jeden np. w Stanach Zjednoczonych. Wyobraźcie sobie, że tak jak wspominaliśmy w wyżej wspomnianym newsie Kinect robi wam te okropne, nieprzyzwoite fotki, a pracownicy TSA (Transportation Security Administration) za wszelką cenę chcą zbadać wasze hmm… klejnoty o inne części intymne. W dodatku mają wasze nieprzyzwoite fotki z Mikołajem! A to wszystko na imprezie pełnej osób. Jest piwo, Kinect i tak dalej.

Nie wierzycie? To oglądajcie!

Na dokładkę Kinect Joy Ride. Pierwsza gra, która nie wymaga… w ogóle niczego nie wymaga. Musicie to zobaczyć. Na mnie zrobiło wrażenie, że można tak siedzieć w bezruchu niczym egipska mumia. To jest przyszłość gier. Żadne tam skakanie przed ekranem. Po prostu siedzisz sobie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here