Pierwsza strategia sygnowana nazwiskiem znanego pisarza trafiła do sklepów pod koniec ubiegłego roku. W tym powinniśmy poznać zręcznościowy symulator lotu HAWX, który mnie osobiście bardzo się podoba. Podejrzewam zresztą, że nie jestem jedyną osobą, która z przyjemnością wsiądzie do wirtualnego kokpitu jednego z wielu współczesnych samolotów bojowych. Dziś, w nowym materiale filmowym z gry, który umieściliśmy pod treścią newsa, możemy zobaczyć jak te maszyny współpracują z oddziałem Duchów. Polecamy go choćby z tego powodu, że niedawno pisaliśmy o możliwości stworzenia gry, w której spotkają się antyterroryści z Tęczy 6, Duchy z Ghost Recon, tajni agenci z Splinter Cell, samoloty z HAWX i wielkie armie z EndWar. Brzmi ciekawie? Więcej na ten temat przeczytasz w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ślicznie to wygląda. No i zapowiada się coś jakby „Tom Clancy’s Battlefield”, co mnie osobiście bardzo się podoba. Ciekawe tylko co z tego wyjdzie.

  2. Widząc w jakim tempie rozgrywa się akcja trailera można stwierdzić, że to będzie bardziej zręcznościówka niż symulator. . . ale to chyba dobrze ;p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here