[INFORMACJA PRASOWA] Firma Techland poinformowała dziś o uruchomieniu oficjalnej strony internetowej gry „Xpand Rally Xtreme”. Wszyscy czekający na nowinki i dokładniejsze informacje mogą znaleźć ich źródło odwiedzając oficjalną witrynę. Obok zapoznania się z nowościami i informacjami o samej grze zapraszamy do działu „Galeria”. Umieszczono w niej screenshoty powstałe w czasie ekstremalnie szybkich przejazdów. Dział „Downloads” zawiera materiały, które jeszcze dokładniej pozwolą poznać i poczuć magię wyścigów XRX. Do dyspozycji jest także „Forum”, na którym można dzielić się komentarzami, wrażeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi gry z innymi fascynatami rajdów. Zawartość strony będzie systematycznie aktualizowana o kolejne wiadomości oraz materiały graficzne, audio i wideo.

Odwiedź stronę http://xtreme.xpandrally.com/ i poznaj „Xpand Rally Xtreme” – jedyną grę tak wiernie oddającą klimat rajdów samochodowych.

Xpand Rally Xtreme to jedyna gra rajdowa oddająca tak wiernie klimat i warunki prawdziwego rajdu samochodowego. Niebezpieczne, techniczne trasy wzorowane na najtrudniejszych odcinkach rajdowych na świecie i potężne samochody tworzą ekstremalną mieszankę, która wymaga od kierowcy skupienia, opanowania i niemałych umiejętności. Daj się ponieść rywalizacji, poczuj adrenalinę i pokaż kto jest najlepszym kierowcą na świecie. Link: Oficjalna strona Xpand Rally Xtreme

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here