[INFORMACJA PRASOWA] Demo zawiera jedną misję z elfickiej kampanii oraz rozgrywkę w trybie skirmish. Gracze wcielą się w jednego z dwunastu dostępnych w pełnej wersji bohaterów. Staną w obronie zagrożonego zniszczeniem Aquadoru i poznają prawdziwą historię naszego świata, skrywanej przez tajemniczą sektę.

Podczas gry w kampanii gracze będą rozwijali magiczne i bojowe zdolności swojego bohatera oraz kierowali do walki tysiące jednostek oddane pod ich dowództwo. Bez wykorzystania magii i umiejętności bohatera nie uda się pokonać przeciwnika!

W trybie skirmish gracze sami zadecydują o sposobie rozgrywki. Będą mogli jednym z dostępnych bohaterów przemierzać niezwykle rozległą mapę i wykorzystując jego zdolności, magię oraz werbowanych pomocników, pokonać hordy nieprzyjaciół. Będą mogli również poświęcić bohatera i dzięki jego heroicznej ofierze stworzyć ogromną armię, która stanie do walki z przeciwnikiem w epickiej bitwie o przetrwanie.

Heroes of Annihilated Empires to nie tylko tajemnicza fabuła, która przeplata ze sobą Aquador i naszą rzeczywistość oraz odkrywa nieznaną dotąd historię świata. To także dopracowany tryb szybkich rozgrywek zarówno w single- jak i multiplayerze. Wystarczy wybrać bohatera, liczbę przeciwników i rozpocząć na jednej z wielu map zabawę. Co ciekawe, dopiero po rozpoczęciu rozgrywki gracz może zadecydować czy chce inwestowiać w rozwój miasta swojej rasy czy też na wcielenie się w bohatera i najmowanie żołnierzy do walki spośród 12 ras neutralnych.

Ściągnij demo!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here