Jakiś czas temu w dochodziły do nas nieco niepokojące informacje dotyczące wymagań sprzętowych najnowszego dodatku do World of Warcraft. W czym rzecz? Po prostu panowie z Blizzarda chcąc uaktualnić nieco oprawę wizualną swojej najważniejszej (i przynoszącej krociowe zyski) produkcji zostali zmuszeni do zwiększenia „sprzętożerność” dodatku Wrath of the Lich King. Dziś możemy podać oficjalne wymagania sprzętowe World of Warcraft: Wrath of the Lich King. Aby cieszyć się nowym dodatkiem należy posiadać komputer wyposażony w minimum: procesor rzędu Intel Pentium 4 1.3 GHz lub AMD Athlon XP 1500+. Oczywiście zalecany jest procesor dwurdzeniowy (na przykład Pentium D lub Athlon 64 X2). Nasz pecet musi posiadać minimum 512 megabajtów pamięci RAM (zalecany 1 gigabajt). Co do karty graficznej – tutaj także nie jest tragicznie. Miłośnik Orków i słodkich Elfików ze starym 32 megabajtowym GeForce 2 nie powinien mieć problemów (zapewne w najniższych detalach). Zalecana przez producenta grafika to karty klasy GeForce 7600 GT lub Radeon X1600.

Jak widać World of Warcraft nadal pozostaje grą o bardzo niewielkim zapotrzebowaniu na „moc” naszych poczciwych blaszaków. No, chyba, że chcemy grać w najwyższych detalach i rozdzielczościach. Wtedy ponoć i najnowsze zabawki kapitulują.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. I tak powinno być, masz słabego kompa i chcesz grać ? grasz na slabych detalach. Chcesz super grafike? kupuj mega sprzęt. ehh tak samo ludzie panikowali jak zobaczyli na jakich komputerach chodzi Starcraft 2 ALPHA!. Jak dotąd Blizzard nie zawiódł mnie ani raz, wiec jak słysze jakieś nowinki na portalach czego to Zamieć nie spieprzyła to smiać mi sie chce 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here