Onigames z wielką przyjemnością informuje, że już 2 września na rynku pojawi się najnowszy taktyczny FPS zatytułowany „SPECNAZ”!

Rosyjskie siły specjalne wkraczają do akcji!

Krótko po rozpadzie Związku Radzieckiego uruchomiony zostaje tajny program „Stalowa Pięść” mający na celu usunięcie z sieci baz arsenału nuklearnego i jego bezpieczny transport do Rosji. Jedna z takich „paczek” zostaje umieszczona na pokładzie samolotu transportowego IŁ-76, który znika w tajemniczych okolicznościach! Trop wiedzie do Iranu, gdzie natychmiast wyrusza grupa doskonale wyszkolonych komandosów Specnazu …

Czeka Cię ponad 30 misji w pięciu kampaniach – na terenie Iranu, Jemenu, Afganistanu, Uzbekistanu i Birmy. Podejmuj działania taktyczne i bojowe za dnia i w nocy, na pustyni, w dżungli i wśród wielkomiejskich bloków. Korzystaj z nowoczesnej broni i sprzętu szpiegowskiego. Odzyskaj ładunek nuklearny, zanim wpadnie w niepowołane ręce!

Cechy:
•Doborowe rosyjskie siły specjalne w akcji
•Pięć ekscytujących kampanii, m.in. Afganistan i Uzbekistan
•Świetna grafika, realistyczne uzbrojenie, szybkie tempo akcji
•Wielki hit w zachodniej Europie – sequel już w drodze!

“SPECNAZ” w sprzedaży już od 2 września na dwóch płytach CD za jedyne 19,99 PLN w kioskach oraz salonach prasowych na terenie całego kraju!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzerwa na reklamę
Następny artykułWydawcy a PSP

8 KOMENTARZE

  1. Lol. Patrzcie na 2 i 3 zdjęcie jak żołnierz umiera. Haha. „• Świetna grafika, realistyczne uzbrojenie”Nom świetnie tragiczna. „• Wielki hit w zachodniej Europie – sequel już w drodze!”Zna ktoś tę grę ?Może bym zagrał jakby tych kłamst nie było. Nie lubię twórców którzy oszukują.

  2. @4 – to przeciez informacja prasowa – zaznaczone „jak byk”! Po to właśnie są komentarze, żeby każdy mógł się ustosunkować 😉

  3. Aaaaaa. Co to ma być? Gra? :|. Pamiętam, że czytałem kiedyś wywiad z. . . Z Pracownikiem OniGames. Mówił coś o tym, że gry niskobudżetowe nie muszą być złe !Mylił się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here