Zapomnijcie o królewnie Śnieżce dziś w modzie są tylko feministki, a więc disneyowska wizja jest dla nich potwarzą. Co innego Amelia, opancerzona księżniczka, którą poznamy w dodatku do świeżo wydanej gry King's Bounty: Legenda zatytułowanym no cóż… Princess in Armor. Gra będzie wymagała instalacji podstawki, a osią fabuły mają być poszukiwania rycerza Billa Gilberta. W podróży zakutej w blachy Amelii towarzyszyć będzie koń potrafiący przemieniać się w pegaza oraz oswojony smok. W dodatku ujrzymy też nowe czary, przedmioty, pojawi się też nowa rasa. Twórcy obiecują usprawniony tryb RPG (między innymi możliwość uzyskania 50+ poziomu doświadczenia). Silnik graficzny ma zostać usprawniony w stosunku do podstawowej wersji gry. Kiedy zagramy w Princess in Armor? Producent gry nie podał jeszcze konkretnej daty premiery.

Pod tym adresem możecie obejrzeć dzisiejszą galerię z gry King's Bounty: Princess in Armor

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. W podstawce rozwaliła mnie jedna rzecz. Ponoć nie dało się wprowadzić na pole bitwy swojego bohatera, wprowadzało się tylko jego armię. Jak dla mnie kompletnie bezsensowne posunięcie. Jeżeli tak samo jest w Opancerzonej Księżniczce to ja podziękuję.

    • W podstawce rozwaliła mnie jedna rzecz. Ponoć nie dało się wprowadzić na pole bitwy swojego bohatera, wprowadzało się tylko jego armię. Jak dla mnie kompletnie bezsensowne posunięcie. Jeżeli tak samo jest w Opancerzonej Księżniczce to ja podziękuję.

      to tak samo jak w homm, wiec nie wiem o co to cale halo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here