Taka informacja pojawiła się na forach dyskusyjnych poświęconych Metroid Prime 3. Jeden z użytkowników serwisu GameFAQs, który miał już przyjemność grać w tę pozycję napisał wiadomość z której wynika, że w Corruption znajdziemy system „mini-osiągnięć”. Jego podstawą mają być żetony o różnych kolorach. Gracz dostaje je za wykonanie odpowiednich czynności w grze.

W tym przypadku mechanizm ilustrował przykład. Złote żetony dostaniemy za pokonywanie bossów, niebieskie za wykonywanie zadań pobocznych a czerwone za skanowanie przeciwników lub przedmiotów. Wszystkie z nich umożliwiają odblokowywanie dodatków z poziomu głównego menu gry. W tej chwili nie wiemy jeszcze czy jest to atrakcja, która pojawi się tylko w tej jednej produkcji czy też wkrótce wszystkie gry na konsole Nintendo będą miały swój odpowiednik Osiągnięć. Po cichu liczymy na tę drugą opcję, gdyż trochę się uzależniliśmy od zdobywania tych „małych punktów”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Tak czytam o tych różnych cudach a nie wiem czy dożyję dobrych gier i dobrych usług sieciowych na Wii (no, nie licząc wymiatającej pogodynki)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here