INFORMACJA PRASOWA

W imieniu firmy Nicolas Games S.A. chciałbym przeprosić wszystkich zwycięzców w konkursie gry Sins of Solar Empire.

Z powodu zaniedbania jednego z byłych pracowników, gry nie zostały wysłane, a redakcja Valhalli wprowadzona w błąd.

W związku z powyższym prosimy wszystkich zwycięzców o jeszcze trochę cierpliwości – nagrody zostaną do Was wysłane razem z niespodziankami. Mamy nadzieję, iż wysoka grywalność Sins of Solar Empire, pozwoli Wam zapomnieć o długim czasie oczekiwania.

Na koniec chciałbym zaprosić wszystkich użytkowników do brania udziału w konkursach organizowanych wspólnie przez Nicolas Games i serwis Valhalla.pl.

Patryk Hamerlak
Marketing Executive

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

 1. Dziękuje za wyjaśnienie sprawy. Wyjaśnienie akceptuje. Rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają. Teraz dalej będę grzecznie siedział i czekał na swoją grę.

  • Dziękuje za wyjaśnienie sprawy. Wyjaśnienie akceptuje. Rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają. Teraz dalej będę grzecznie siedział i czekał na swoją grę.

   Ja niestety nie mogę zaakceptować tego tłumaczenia. Miesiąc temu panowie z Nicolas |Games pisali tak:

   „zlecenie wysyłki już poszło, więc gry dotrą do ludzi lada dzień”

   Czy nikt przez ten czas nie zorientował się, że paczek nie wysłano? Nie chodzi już o same nagrody, ale o szacunek dla zwycięzców konkursu. Za sprawą takich sytuacji Nicolas Games traci w moich oczach. Owszem, mogą wszyscy popełniamy błędy, ale liczy się przecież czas reakcji na nie. Niestety w tym przypadku był on wyraźnie spóźniony.

 2. Z powodu zaniedbania jednego z byłych pracowników(. . )

  Sam nie wiem czy mam się cieszyć, że problem rozwiązano, czy smucić, że zwolniono człowieka z pracy. . .

 3. . . . Z powodu zaniedbania jednego z byłych pracowników. . .

  Heeee, zawsze się tak pisze, że by nie wyjść całkowicie na idiotę. Cóż, sam nie raz musiałem pisać takie rzeczy. Najlepsze jest to, że zazwyczaj ludzie w to wierzą. . . . Jak mawiają „winny musi być”. Nawet jeżeli jest czysto fikcyjną postacią. . .

 4. digital_cormac kocią pocztą pantoflową 😉 powiem ci, że to prawda jak bum-tarara. kto śledzi gram i eeee konsuli ;)i wie o kogo chodzi. troche enigmatycznie, ale więcej nie napiszę bo po co grunt ze sprawa będzie miała dobry finał

  czy smucić, że zwolniono człowieka z pracy. . .

  e ma drugą w takim jednym periodyku . . .

 5. Ja swoją grę otrzymałem i jestem usatysfakcjonowany. Witcher, nie chrzań o straconym zaufaniu, bo wpadka każdemu może się zdarzyć, ale liczy się jak się sprawę zakończy.

 6. Ha, ja również. Jako gratis dostałem „Runaway 2” i długopis z logo Nicolas Games. Widać że firma dba o PR, zaniedbali sprawę, ale umieli się zachować i stosownie przeprosić. Tak trzymać, Nicolas Games 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here