Dzieło niderlandzkiego Triumph Studios było odrobinę niedoceniane, ale i tak pokryło się platyną. Kilka dni temu donosiliśmy o tym, a przy okazji informowaliśmy o prawdopodobnym przeniesieniu tego tytułu na PS3. Dziś już ze 100% pewnością możemy napisać, że gra zostanie wydana na superkomputerze Sony w dalszej części tego roku. Jeśli więc nie bawiliście się nią na Xboxie 360 i pecetach, to teraz będziecie mogli nadrobić zaległości. Na płytę Blu-ray trafi gra z wszystkimi mikrododatkami jakie zostały do tej pory wydane. W tej chwili to już wszystko co wiemy na jej temat. Kiedy tylko w nasze ręce wpadną nowe materiały z tej produkcji na pewno zobaczycie je na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Świetna gra 🙂 polecam ! jak lubicie lekko czarny humor 🙂 i lubicie rządzić słabszymi ta gra jest dla WAS 😀

  2. zastanawia mnie sens umieszczenia tej wiadomości w dziale xbox360, może ktoś mi to wyjaśni bo nie rozumiem po co umieszczać w dziale o xbox360 info ze gra z przed pół roku wyjdzie na coś tam:)

  3. Sens jest taki że Ci co mają Xboxy i już w to pograli interesują się chyba dalszymi losami dobrego tytułu :). . . aha i nie pisz „wyjdzie na coś tam” bo może to spowodować fale uderzeniową fanboYsów 😀 wystarczy Ps3 i nikt się nie będzie denerwował 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here