Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dziś zadebiutuje nowa aktualizacja dla Xboksów 360. Łatka wprowadzi długo oczekiwaną obsługę pamięci przenośnych, które będą mogły być wykorzystane w zastępstwie dla dysków. Patch należy do grupy niezbędnych do pobrania, tak więc każdy, kto połączy się z Xbox Live (pozdrawiamy każdego zarejestrowanego na adres ambasady amerykańskiej bądź siedziby Microsoftu) będzie zmuszony do jej zainstalowania. Przypomnijmy, że nowa funkcja umożliwi wykorzystanie do dwóch nośników po 16 GB. Gigant z Redmond podpisał umowę z firmą SanDisk, która wprowadzi specjalną serię pendrive’ów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. ,,które będą mogły być wykorzystane w zastępstwie dla dysków”Tzn. że właściciele Arcade w tym momencie nie muszą już martwic się brakiem dysku???Czy jest jakiś haczyk,który ma nadal nakręcać dokupowanie dysku. ??

    • ,,które będą mogły być wykorzystane w zastępstwie dla dysków”Tzn. że właściciele Arcade w tym momencie nie muszą już martwic się brakiem dysku???Czy jest jakiś haczyk,który ma nadal nakręcać dokupowanie dysku. ??

      Na pendrive’y można kopiować save’y, dema, pełne gry, tak więc posiadacze Arcade mają obecnie spokojniejszą głowę 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here