Można powiedzieć, że działania amerykańskiej korporacji były udane. W ciekawy i niezbyt inwazyjny sposób przypominali o swym istnieniu, w tym wyjątkowym dla europejskich graczy dniu. W Londynie, obok sklepu Virgin Megastore, do zmęczonych staniem w długiej kolejce ludzie podchodzili życzliwi panowie oferując im rozkładane krzesełka. Po usadowieniu się, stojący za nami ujrzeć mogli wypisane na oparciu słowa „Nie powinniśmy byli kazać wam czekać”. Obok nich pojawiał się adres internetowy wwww.shkyw.org.

Dziennikarze branżowi otrzymywali za to puszki z piwem (było ich 168) z przyczepioną kartką, która mówiła „Są lepsze sposoby na wydanie 146 funtów” (różnica w cenie między PS3 a Xboxem360). Jeszcze inaczej Microsoft postanowił zaistnieć w Paryżu. Tam, premiera konsoli Sony odbywała się nad Sekwaną po której pływała barka…z wielkim napisem „Xbox 360 (serduszko) Cię” (na zdjęciu). Przyznamy szczerze, że tego typu działania podobają nam się o wiele bardziej niż wojna na słowa, której obecnie jesteśmy świadkami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

19 KOMENTARZE

  1. Microsoft was omamia to SONY jest THE BEST !!! Nie dajcie się zwieść sięgnijcie po przyszłość !! Jeszcze 620 takich postów i dostane PS3 za darmo !!! Podoma mis się ta akcja. X360 won z Europy !!!

  2. fajne te reklamy 🙂 ta strona smieszna 😉 a i to z piwem mi sie podobało. . . choć powiem szczerze, ja lubie ixa i bez tego. . . wiec nie czekam na ps3 😉

  3. spokojnie spokojnie sytuacja opanowana wszyscy żyją a ja nie zbliżam się do komputera po pijanemu nigdy więcej sorry za słowny chłam z mojej strony

  4. Podobnie było kiedyś z promocją Playstation2. Sony urządziło wielki pokaz konsoli na jakiś błoniach (nie pamietam gdzie to było), było darmowe granie, nagrody i wszelakie szmery-bajery. Chodziło oczywiście o o jak największe rozreklamowanie produktu, teren wykupiony, zewsząd widać było transparenty z napisami SONY i PS2, a wiecie co zrobiło konkurencyjne Nintendo? Wynajęli samolot, który to przez większość czasu latał nad tym całym cyrkiem z wielkim powiewającym transparentem Dreamcast.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here