Gracie jeszcze w Wiedźmina? Jeśli nie jesteście zbyt daleko w grze to powinniście koniecznie pobrać obiecaną wczoraj na konferencji CDP Red łatkę 1.2. Jakie szykują się poprawki? Jest tego zbyt wiele i nie będziemy wymieniać wszystkiego – listę zmian i poprawek oraz przede wszystkim adres do pobrania patcha znajdziecie w tym linku. Co ciekawe łatka zawierać będzie (a raczej już zawiera) wszystkie do tej pory wydane DLC do Zabójcy Królów. Tak więc dostaniemy między innymi „Tajemniczego kupca” i kilka innych. W pliku zaszyty jest też nowy DLCek „Cyrulicy”. Jeśli nie podoba ci się kitka Geralta to teraz możecie zmienić mu fryzurę. Plik waży 68 megabajtów.

Co jeszcze zmieniono/ulepszono? Z listy poprawek zaintrygowała mnie jedna pozycja, która brzmi: skasowano, lub usunięto tekstury związane z kulturą islamską.

No to teraz można będzie pograć. Nasz recenzent wystawił drugiemu Wiedźminowi bardzo wysoką ocenę, a w naszym mini-teście okazało się, że gra chodzi bardzo zacnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. 99problems tego jeszcze nie wie nikt, ale można zakładać że będzie szansa na wersję ang z podpisami PL. W pełną polską wersję raczej nie wierzę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here