Mieliśmy już całkiem niedawno wątpliwą przyjemność pisania o kłopotach, z którymi borykają się pecetowi gracze, usiłujący na swoich maszynach odpalić świeżo wydane Grand Theft Auto IV. Wkrótce jednak powinna pojawić się recepta, przynajmniej na część regularnie napotykanych problemów.

Twórcy gry, ekipa Rockstar Games, po raz kolejny wyrazili skruchę z powodu swoich błędów i obiecali szybkie wydanie łatki. Rozumiemy, że niektórzy z was doświadczają trudności związanych z Grand Theft Auto IV PC i jesteśmy oddani temu, by zrobić wszystko co możemy, aby pomóc rozwiązać te problemy. czytamy na oficjalnym forum GTA.

Co w praktyce oznaczają przyrzeczenia Gwiazdy Rocka? Ano to, iż patch poprawiający gospodarowanie zasobami komputera przez grę, działanie Social Club oraz Video Editora pojawi się zaraz po tym, jak zaaprobuje go Microsoft. Złośliwie dodamy na koniec, że gdyby nie to, że ograliśmy poprawnie funkcjonujące GTA IV jakieś pół roku temu, to pewnie czekalibyśmy na tego patcha z niecierpliwością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jak dla mnie GTA IV chodzi bardzo dobrze, czasami przez sekundę sklatkuje mi się, ale to wtedy gry uruchamiam grę i wychodze z domku Niko. . . Poza tym ta część jakoś bardziej przypadła mi do gustu niż SA. . . 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here