O zapowiadanym patchu do drugiej odsłony Wiedźmina wspominaliśmy już w tym newsie, ale w końcu wiemy kiedy łatka 1.1 pojawi się w Internecie i co dokładnie będzie zawierać. Patcha dostaniemy najprawdopodobniej jeszcze dziś w godzinach wieczornych. Co poprawi? Drobne błędy oraz między innymi pozwoli graczom na odwrócenie osi myszki oraz zmianę klawiszy ruchu. To jednak nie wszystko! Patch ma rozwiązać kłopoty z aktywacją, opcją 3D Vision a także… poprawić wydajność pudełkowej wersji gry Zabójcy Królów. Do łatki będzie doczepiony DLC (ten z przygodą z Trolem) z którym gracze też mieli kłopoty.

Patch będzie dostępny także do ręcznego pobrania. Nas najbardziej interesuje ta poprawa wydajności gry. Jak tylko zainstalujemy łatkę zrobiły update naszego artykułu.

Poniżej Geralt spotyka Asasyna. Z pewnością widzieliście już ten materiał wideo, ale wersji PL, którą nagrałem chyba nigdzie jeszcze nikt nie zamieścił.

Recenzji gry Wiedźmin 2 spodziewajcie się na naszym serwisie jeszcze dziś.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Recenzji gry Wiedźmin 2 spodziewajcie się na naszym serwisie jeszcze dziś.

    kto pisze ty? 🙂 Ja się zastanawiam nadal czy kupić Wieśniaka2

    • kto pisze ty? 🙂 Ja się zastanawiam nadal czy kupić Wieśniaka2

      No to po recenzji będziesz miał profesjonalną odpowiedź czy warto. Właściwie sam jestem ciekaw recenzji, bo osobiście dobrze się bawiłem. Przynajmniej nie był w żaden sposób ugrzeczniony i nie był ultra heroiczny. Zastanawiająca jest ta poprawa wydajności pudełkowej wersji.

  2. ee tam łatka już ma nawet opis co poprawia, ba już robią kolejną łatkę tak się rozpędzili tylko że zapomnieli wgrać ją na serwery 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here