Od czasu do czasu piszemy o organizacji, która teoretycznie ma wspierać „pc gaming” i rozwój gałęzi rozrywkowej naszych kochanych pecetów. Niestety na ogół donosimy wam o tym, że ktoś rezygnuje z członkostwa w PCGA. Pod koniec ubiegłego miesiąca z organizacji wycofał się Microsoft oraz Nvidia. Dziś możemy donieść, że z PC Gaming Alliance pożegnało się Sony DADC (to ci od SecuROM’a), a firma Dell będąca jednym z założycieli PCGA stwierdziła, że poważnie „ogranicza swoje członkostwo” w organizacji – cokolwiek miałoby to oznaczać.

Teraz najważniejszymi firmami należącymi do PCGA jest Intel, Epic Games i Capcom. PC Gaming Alliance znamy przede wszystkim z tego, że nie było w stanie w swoim czasie przekonać Lucasa do wydania na PC pewnej gry, a na witrynie organizacja ważnym newsem jest to, że Razer rzuca do sklepów nową klawiaturkę dla graczy.

A takie mieli piękne plany w 2008 roku…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Pewnie dlatego, ze:1) za czlonkostwo trzeba bulic: http://www.pcgamingalliance. org/JOIN/Membershi. . . fault. aspx2) nie masz z tego zadnego praktycznego pozytku(sila marketingowa tego czegos jest zerowa a przy takiej ilosci czlonkow swoj insight moga wsadzic gleboko tam gdzie slonce nie dochodzi)3) cale PCGA jest prakycznie martwe – tam jest kilka firm na krzyz. . . no zeby nie bylo – kilkanascie a dokladnie 16 z czego 4 robia w ogole gry. 4) Aktywnosc PCGA jest tak wielka, ze ich Press Releasow w 2010 roku bylo az. . . 4 (slownie cztery na CALY rok)!5) Wyglada to na straszna amatorszczyzne – sama strona internetowa wyglada jakby byla zaprojektowana przez nastolatka i zrobiona w weekend na zaliczenie pracy semestralnej. Wcale sie nie dziwie, ze umiera smiercia naturalna. Przeciez samo PCGA i ich logo jest praktycznie nierozpoznawalne wiec o czym my tu mowimy. Zeby nie bylo – sam pomysl jest uwazam dobry ale w to trzeba wpompowac sporo kasy, zbudowac rozpoznawalnosc „marki” i byc non stop aktywnym. To co zrobilo PCGA to jakas parodia.

    • Szczerze mówiąc, to dawno zapomniałem, że coś takiego w ogóle istnieje. . .

      I to chyba nejlepsze podsumowanie tematu PCGA 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here