Mass Effect w sklepach miałby pojawić się w 2007 roku. Miejmy nadzieję, że informacje okażą się prawdą, a my – użytkownicy PeCetów – także będziemy mogli się cieszyć świetną produkcją od BioWare. Na daną chwilę nic więcej niestety nie wiadomo. Jak tylko Valhalla dowie się nowych faktów odnośnie Mass Effect, to możecie być pewni, że niezwłocznie Was o tym poinformujemy!

Omawiana produkcja jest grą akcji, posiadającą w sobie jednak sporo elementów zaczerpniętych z gatunku RPG. Fabuła przeniesie Cię do 2204 roku. W tym właśnie czasie ludzkość kontynuuje swoją ekspansję po galaktyce, prowadząc przy tym nieustanne walki z obcymi cywilizacjami.

Wszystkie podejmowane przez Ciebie decyzje będą miały wpływ na świat gry. Możliwe będzie odkrywanie nowych gatunków, planet i technologii. Warto wspomnieć, że BioWare jest autorem takich hitów, jak Neverwinter Nights, Baldur's Gate, czy też doskonałego produktu opartego na Gwiezdnych Wojnach – Star Wars: Knights of the Old Republic.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. <gibon> <b4rtaz> Dokładnie !! Zapewne by zagrać w tą piekną twórczość na PC trzeba będzie posiadać Mustanga Core Duo Extreme, alufelgi GeForce 7950 GX2 (DX10 suport) dopalany bezołowiową Vistę z mocnym akumulatorem DirectX 10. Szkoda, że Linux nie rozwija się tak szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here