Serwis GamesRadar informuje o pierwszych szczegółach odnośnie najnowszej części Prince of Persia. Jeśli wierzyć informacjom, które rzekomo pochodzą od samego Ubisoftu, kolejna gra z Księciem jest szykowana na Xboxa 360 oraz PlayStation 3. Wielbicieli serii na pewno ucieszy fakt, że gra ma powrócić do korzeni serii i odejść od mrocznych klimatów zapoczątkowanych przez Prince of Persia: Warrior Within.

Dodatkowo, pierwszy szkic koncepcyjny ilustruje dziwną rękawicę założoną na lewą rękę Księcia – jakie będzie jej zastosowanie? Nie wiadomo. GamesRadar twierdzi, że rękawica będzie posiadać magiczną moc, lub posłuży jako uchwyt do mocowania nowego oręża. Pozostaje zatem czekać aż Ubisoft postanowi oficjalnie ujawnić grę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. O ile mnie pamięć nie myli przed Piaski Czasu, które to autor sugeruje jako 1 był Prince of Persia 1, Prince of Persia 2 i Prince of Persia 3D. Czepiam sie ale jednak w poważnym serwisie o grach było by fajnie jakby pamiętano o klasykach.

  2. Mi najbardziej spodobał się Warrior Within 🙂 . Na ps2 to nadal wymiata ^^ . Oby kolejna część była tak klimatycznie fajna . . . .

  3. o ile mi sie wydaje to on pod koniec 3 części no tak jakby został królem więc gra powinna sie nazywać już king of persia król persji a pozatym o co biega z jego wyglądem to wkońcy książe czy tam król powinien wiecie nosić się jakoś dragoe ciuchy a nie wyglądać jak łachman

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here