[INFORMACJA PRASOWA] Jak potwierdzili sami twórcy, cała seria ma składać się z trzech części. Fabuła drugiej z nich będzie zdecydowanie różnić się od „jedynki”. Wreszcie pojawią się czołgi, samoloty i helikoptery, a główne wydarzenia będą oparte na walce pomiędzy magią a techniką. Trzecią z nich ma być MMoRPG, w którym gracz sam wybierze czy chce stanąć po stronie sojuszników Aquadoru czy sił zwanych Ładem.

„Pierwsza rzecz jaka nam przyszła do głowy to wskazówki jakie damy graczom co do rozwoju gry w dalszych częściach trylogii. Uważni gracze mogą spotkać przewijające się w kampanii pozostałości maszyn wojskowych takich jak samoloty czy czołgi.” – mówi Oleg Yavorsky, jeden z pracowników firmy GSC Game World – „Druga część odkryje większość intryg, wokół których opiera się cała trylogia.”. Jeżeli chodzi o nowe grywalne rasy, to niektórzy gracze domyślili się, że jedną z nowych ras dostępnych w drugiej części będzie rasa Sol. „Mogę wam zdradzić, że jedną z ras mogliście już spotkać w pierwszej części gry. Rasa Sol, umiejętnie posługująca się magią żaru, miała już swoich “przedstawicieli” w pierwszym rodziale.” – potwierdza Oleg Yavorsky. Reszta trzymana jest w głębokiej tajemnicy.

Heroes of Annihilated Empires został wydany w Polsce przez firmę Techland w ekskluzywej edycji w cenie 89,90 złotych. Więcej informacji o grze można znaleźć na jej oficjalnej stronie – www.hoae.strefarpg.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here