Do dnia, w którym najnowsza część „symulatora gangstera” pojawi się w sklepach można już w zasadzie odliczać dni. Jedna z najważniejszych premier tego roku odbędzie się dokładnie 29 kwietnia. W trakcie Game Developers Conference przedstawiciel Microsoftu (John Schappert) poinformował prasę kiedy na ich usłudze sieciowej zobaczymy pierwszy dodatek do tego tytułu. Najwięksi wielbiciele GTA, którzy nie nabyli Xboxa 360 z zazdrością spojrzą na swych kolegów już jesienią.

Rozszerzenie roboczo nazwane Grand Theft Auto IV: Episode One być może zobaczymy w pierwszym tygodniu sierpnia. Drugi dodatek również powinien pojawić się na Xbox Live w tym roku. Niestety nadal nie wiemy co dokładają one do gry a tym samym ciężko nam ocenić czy warto będzie wydać na nie Punkty Microsoftu. Wypatrujcie więc kolejnych newsów na ten temat. O dodatkach napiszemy ponownie kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jakie by te dodatki nie byly, sa one lakomym kaskiem dla fanow serii. Bardzo dobry ruch ze strony MS. Jako, ze posiadam konkurencyjna konsole, troche mnie zzera, ze nie pogram. Sony przespalo okazje, by zrobic podobny ruch, a szkoda. „8”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here