Jeśli posiadacie konsolę Sony Playstation 3 i nie graliście w dwie części Uncharted to koniecznie musicie nadrobić zaległości zanim w przyszłym roku pojawi się trzecia odsłona przygód Drake’a. Grę ujawniono (pokazano pierwszy zwiastun) na imprezie Video Game Awards 2010. Tym razem trafimy na Półwysep Arabski. No, ale więcej informacji o samej grze znajdziecie w tym newsie. Teraz już tylko mogę zaprosić Was do gorącego, prawie dwuminutowego materiału wideo z samej gry! Tak jest – przed wami fragment rozgrywki z Uncharted 3.

Dosyć tej pisaniny. Oglądajcie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

16 KOMENTARZE

  • Mnie zawsze zastanawialo czemu Drake tak dziwacznie sie garbi.

   Bo używa Steama w swoim laptopie i biegnąc sprawdza czy ma połączenie z siecią

  • Mnie zawsze zastanawialo czemu Drake tak dziwacznie sie garbi.

   Chłop się tyle naskakał/wspinał w poprzednich częściach- pewnie go plecy strasznie już bolą;)

  • Mnie zawsze zastanawialo czemu Drake tak dziwacznie sie garbi.

   Bo tak się garbił – niby naturalnie – gościu w sesji motion capture. Widocznie twórcy uznali, że takie niedoskonałe ruchy będa wyglądały bardzo realistycznie i moim zdaniem mają rację

 1. Wiem, że Uncharted to świetna seria, ale jakoś ten gameplay mnie nie powalił. . . Powiem więcej, to co pokazano to raczej mizeria. . . .

  • Wiem, że Uncharted to świetna seria, ale jakoś ten gameplay mnie nie powalił. . . Powiem więcej, to co pokazano to raczej mizeria. . . .

   Zasadniczo niczym sie to nie rozni od 1 czesci i odrobine przesadzili ze skryptami. Ale gra i tak sie sprzeda bo ma wyrobiona marke.

 2. Nie znam tytulu ani troche, ale czy to nie kolejna gra z cyklu „bieganie i klejenie sie od zaslonki do zaslonki i strzelanie do przeciwnikow, ktorych AI moze rownac sie jedynie z IQ Joli Rutowicz” ? ;-p.

  • Nie znam tytulu ani troche, ale czy to nie kolejna gra z cyklu „bieganie i klejenie sie od zaslonki do zaslonki i strzelanie do przeciwnikow, ktorych AI moze rownac sie jedynie z IQ Joli Rutowicz” ? ;-p.

   Cóż, Gearsy które na przyszły rok sa chyba jedynym ciekawym tytułem na 360, też w sumie można tak określić. Uncharted ma jeszcze trochę zagadek logicznych, ale generalnie tu chodzi o przygodę. 🙂

 3. Trochę nie na temat ale na PSS US dostępne są dema np. Little Big Planet 2, Dead Space 2 czy też Mass Effect 2. Tylko niecałe 6GB ściągania ;)A wracając do tematu Uncharted 3, to ciekawi mnie po co wciskają takie skrypty niby budujące stan zagrożenia ?Ciekawe czy jeśli będziemy stać w miejscu przez godzinę to czy ogień na jakiejkolwiek ścianie przemieści się choćby o milimetr ?Albo czy chociażby zginiemy od substancji trujących uwalnianych do powietrza lub sufit zawali się nam na głowę ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here