Uncharted z całą pewnością był jedną z najładniejszych i najbardziej miodnych nowych własności intelektualnych jakie pojawiły się na konsoli Playstation 3. Valhalla tak jak zapewne wielu z was wstrzymała oddech w oczekiwaniu na zapowiedź kolejnej odsłony tego tytułu. Już się zrobiliśmy sini i mieliśmy wypuścić powietrze kiedy jak grom z jasnego nieba spadł na nas zwiastun Uncharted 2: Among Thieves. Materiał filmowy w jakości HD znajdziecie pod treścią naszego newsa.

My teraz dodamy tylko, że fabuła gry koncentrować ma się na podróżach słynnego Marco Polo. Najważniejszymi dodatkami do tego co już znamy mają w Uncharted 2 być wspinaczka (w oryginale „free climbing”) oraz skradanie się. Więcej informacji na temat gry zdobędziemy za niecałe dwa tygodnie – 14 grudnia. Wypatrujcie więc naszych newsów a teraz koniecznie obejrzyjcie zajawkę Among Thieves. Nie zapomnijcie także o naszej recenzji pierwszej odsłony gry. Znajdziecie ją tutaj. W innej części Valhalli możecie natomiast podyskutować o archeologach i poszukiwaczach skarbów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Pierwsza była znakomita. Jeszcze wszystkiego nie zdobyłem, ale to kwestia czasu. Czekam zniecierpliwiony na część drugą przygód Nathana Drake’a.

  2. WoW ^^ Jaki długi trailer =P A co do wydania drugiej części to SSUUPPEERR !!! Pierwsza była niesamowita tylko przeszkadzało mi pojawienie się przeciwników trochę nie z tego świata :]

  3. Hmmm, jeśli się nie mylę to 14 grudnia mają jeszcze pokazać trailer z God of War’a 3. Dżizas, już się doczekać nie mogę. . .

  4. Uncharted, gra określana mianem konsolowego Crysisa. . . Przechodzę obecnie na poziomie Crushing (całą przygodę kończę już po raz 3) – trudno oderwać się od tak świetnej, stworzonej z olbrzymim rozmachem gry! Do tego pojawił się Update dołączający do gry Trofea, więc zabawy jest co niemiara!Z niecierpliwością czekam na kolejną część! PS: W nowym trailerze Drake wygląda bardziej jak bandyta niż poszukiwacz skarbów 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here