Zanosi się na to, że Resident Evil: Umbrella Chronicles będzie pozycją obowiązkową dla wszystkoch fanów RE. Gra nie tylko powiąże fabularnie wszystkie części serii, ale zaprezentuje nową mechanikę gry. I bardzo dobre wizualna, co można zobaczyć na świezo opublikowanym filmie. Gorąco polecamy! Ruszyła już japońska strona gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Słabiutko. . . Zrobienie z niezwykle klimatycznej gry przygodowej (i mówię tutaj także o RE4 :P) zwykłego rail-shooter’a jest nieporozumieniem. Widzę tyle zastosowań wii-lota dla dobrej gry przygodowej z zombiakami w roli głównej – a tu co? A tak liczyłem na powrót do korzeni. . .

  2. Liczyłem na powrót do korzeni tej wspaniałej serii. A ty Capcom strzela COŚ takiego. . . Brak mi słów. Narazie RE:UC prezentuje sie beznadziejnie.

  3. Sam fakt, ze Capcom robi z tej gry shootera w takim a nie innym stylu to jak dla mnie minus jak z Warszawy do Pekinu, ale trailer prezentuje sie nawet ladnie. Od strony graficznej szczegolnie, zwlaszcza zwazywszy na to, ze Wii jest po prostu slabe jak na next-genowe standardy. Oby tylko rzeznia nie miala w tej pozycji wiekszej roli niz klimat ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here