Dziennikarz amerykańskiego Newsweeka, N’Gai Croal , w swoim blogu opisał czemu takie gry jak Assassin’s Creed czy GTA IV nie ukażą się, jak wcześniej przewidywano, ekskluzywnie na PlayStation 3. Wszystkiemu winny jest Ken Kutaragi

Nibris to niewielka, krakowska grupa, składająca się z fanów Nintendo. Póki co światło dzienne ujrzały zapowiedzi ich dwóch gier: horroru Sadness na Nintendo Wii oraz lotniczej strzelanki Raid over the River – na Nintendo DS.

O ile o projekcie Sadness nie możemy zdradzić wam na razie nic więcej, tak tradycyjna strzelanina RotR doczekała się w końcu pierwszego trailera. Może bez dźwięku, może niedługiego, ale jednak.

Kontaktowaliśmy się z Piotrem Babieno, jedną z osób zaangażowanych w prace firmy Nibris. Niestety pakował właśnie walizki, gdyż dokładnie dzisiaj ekipa jedzie do Lipska promować swoje projekty. Obiecujemy, że jak tylko wrócą (oby z tarczą, a nie na niej) dowiecie się dużo więcej o obu projektach.

Dwa słowa o samej Raid over the River. Gra ma mocno wykorzystywać ekran dotykowy Nintendo DS. To dzięki niemu wyrysujecie trajektorię lotu pocisków i odpalicie specjalne ataki. Jakiś czas temu Nibris cały czas poszukiwał wydawcy, ale podobno wszystko zmierza ku dobremu. Trzymamy rękę na pulsie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. River Raid miażdzył klawiatury i joysticki :)Swego czasu na PC wyszła jeszcze wersja w 3D, ale to nie było to samo. Najważniejsza jednak, że robią to Polacy i oby im się powiodło 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here