Już w przyszłym tygodniu zacznie się Electronic Entertainment Expo 2009. Na imprezie nie zabraknie oczywiście firmy SEGA, która przywiezie do Los Angeles kilka dobrze zapowiadających się tytułów. Są wśród nich Aliens vs. Predator 3 (premiera na początku przyszłego roku), Alpha Protocol (premiera w październiku) i Bayonetta (premiera pod koniec tego roku). Dla posiadaczy Nintendo Wii i Nintendo DS przygotowano natomiast Mario&Sonic at the Olympic Winter Games (premiera w październiku) oraz The Conduit (premiera 23-go czerwca). A skoro o sporcie mowa, to na liście wydawniczej japońskiej firmy znalazła się też gra Vancouver 2010 (premiera w styczniu przyszłego roku). Zamyka ją natomiast Planet 51 (premiera jesienią tego roku).

My już teraz chcielibyśmy zagrać w Aliens vs. Predator i Bayonettę, ale pozostałe tytuły także zapowiadają się smakowicie. Przez najbliższe sześć miesięcy na pewno nie będziemy narzekali na nudę. Ciekawi nas jednak czy i wy widzicie tu coś dla siebie. Koniecznie dajcie nam znać, które z tych pozycji waszym zdaniem zasługują na uwagę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie wspomnieliscie o Gladiator A. D. i The Grinder, ktore zostana pokazane na E3, a ktore najprawdopodobniej tez wyda Sega. . . Oba tytuly zapowiadaja sie naprawde „soczyscie” 😀

  2. Sega mogłaby przywieść ze sobą zapowiedź gier Yakuza 3 (+Kenzan) w wersji zrozumiałej. Do tego jeszcze Valkyria Chronicles 2 i byłoby idealnie (pomarzyć można :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here