Pamiętacie jeszcze seksowną boskereczkę Playboya? Pierwszy materiał wideo z panną Jo Garcia powstał na fali ogromnej popularności spontanicznej Wii Fit Girl. Playboy poszedł za ciosem. Pokazywaliśmy już jak Jo (Cyber-dziewczyna roku 2008) prężyła ciało na Wii Balance Board. To jednak nic w porównaniu do tego co możecie obejrzeć poniżej. Toż to prawdziwa „orgia” przygotowana przez Nintendo i Ubisoft. Granie zgrabnymi tyłeczkami? Takie rzeczy tylko podczas zabawy z Rayman Raving Rabbids TV Party.

Dziewczęta wiedzą jak smyrać szalonego królika (o przepraszam kórlika). Materiał wideo promuje akcję marketingową i konkurs skierowany do studentów w USA, którzy zachęcani przez Ubisoft i Nintendo mogą na specjalnym kanale YT zamieszczać swoje „szalone imprezy” z kórlikami. No dobrze – czas kończyć i tak już pewnie włączyliście materiał wideo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Taki fitness to ja rozumiem, może jak podaruje tą gre dziewczynie to sie nie obrazi jak by to było z jakimś vibroakszon :D( dziękuje za powrót do starego tła strony 🙂

  2. Ta pani ma 28 lat czytaj: już się kończy i coś cienko się w Playboyu ustawiła, że musiała sobie niszę z grami znaleźć. Inna rzecz, że dla upadającego pisma i tonącego w długach pana Hefnera takie sztuczki nic nie pomogą. Gracze obejrzą, pośmieją się skomentują i tyle. Czytelnikiem pboya nie zostaną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here