Jak wynika z poniższego filmu, PlayStation 3 nie najlepiej radzi sobie z odtwarzanie starszych gier z poprzednich wersji konsoli. Autor filmu zapewnia, że próbował na różnych telewizorach i kablach, i wnioskuje, że źródłem problemu jest sposób, w jaki konsola interpretuje stare gry. Ich rozdzielczość jest znacznie obniżana, do tego zaś PlayStation 3 nie używa efektów filtrujących poprzednich konsol. Efektem są niesamowicie pocięte krawędzie na ekranie. Zobaczcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. hmmm ciekawe czy siedząc 2,5 metra od telewizora też bym miał powody do narzekań. . . :)jak dla mnie to szukanie dziury w całym. . .

  2. a wogole w hd chodzi o usuwanie efektu zczerwonialej twarzy lub zżółciałej. Mam dwie teorie na ten temat:1. Może mająpiraty a w wymyslili ze jak trafi sie pirat to uprzekza zycie graczowi2. Jeśli tak naprawde jest to szybko to naprawią zanim ps3 dojdzie do Polski, albo zrobią Update. Nie ważne jak bedzie naprawde i tak bede miał ps3!!

  3. Tak czy siak PS3 kupię :p Co prawda to może być trochę irytujące, by na gorszym sprzęcie gra wyglądała o niebo lepiej, ale. . . Tak jak poprzednicy uważam, że ktoś się z tym wreszcue do Sony zwróci i jakoś się tym zajmą. A przynajmniej do tego czasu, aż PS3 stanieje na tyle, by je można było kupić za rozsądną cenę xP

  4. Dla mnie to fake. Nie jestem w stanie w to uwierzyc. I bede niemilo rozczarowany jesli okaze sie to prawda. . .

  5. To jakaś bzdura. U mnie wszystkie gry są skalowane i wygląda to świetnie. Nie macie się o co martwić. Troche techniki i niektórzy ludzie na prawde się gubią. Zresztą na ostatniej stronie gość świeci stronniczością do konsoli M$, więc bardzo niepoufny ten filmik. To jakies nieporozumienie!!

  6. Czy któryś z Was, moi drodzy komentatorzy, zauważył, że właśnie odbyliście podróż do przeszłości o ponad rok?! Dajcie trupom się rozkładać w spokoju albo pozwolenie na ekshumację poproszę. . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here