W wywiadzie dla serwisu Game Daily, prezes Sony Worldwide Studios, bronił decyzji SONY o wyposażeniu PlayStation 3 w napęd Blu-ray. Zdaniem Harrisona, problemy produkcyjne SONY ma już za sobą, a sam nośnik jest absolutnie niezbędny dla nowej generacji gier. Dodatkowo, według prezesa Sony Worldwide Studios, napęd Blu-ray nie jest dodatkowym kosztem dla konsoli lecz bonusem, dzięki któremu PS3 oferuje przełomową jakość filmów. Wszystkie te czynniki mają sprawić, że ”PlayStation 3 będzie konsolą, która wystarczy na 10 lat, tak jak to miało miejsce w przypadku PS2 i PS1”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Blu-ray nie jest dodatkowym kosztem dla konsoli lecz bonusem. To co oni za darmo dodają ?Tak jak kiedyś, kup kasetę magnetofon gratis, cena kasety 450 zł

  2. No i to jest właśnie piękne, 10 lat to kawał czasu, a mój super komp którego kupiłem w 2004 nadaje się dziś tylko do staroci i internetu. Prawda jest też taka że nie musieli się spieszyć z PS3, stara poczciwa PS2 nadal ma się dobrze, ale Microsoft gra ostro i wymusił na Sony premierę w 2006.

  3. „lemonhead” to okrutna prawda, żeby cieszyć się grami na PC w pełni z tak zwanymi ustawieniami „ULTRA FULL DETAL” trzeba wymieniać komputer co 2 lata a cena jego nie powinna schodzić poniżej 3. 500 – 4. 000 tyś. ( CO 2 LATA !!! za sam komputer nie licząc monitora) jest to sport dla zamożnych graczy no chyba, że odmówimy sobie wakacje i będziemy odkładać. Dlatego też przestałem ładować kasę w PC wolę wakacje z Kobietą nad morzem lub w górach. To jest w konsolach piękne brak opcji upgrade (pojemniejsze karty pamięci czy dyski pomijam), wydatek na hardware jednorazowy i cieszymy się bez obaw piękną grafiką w 60 fps. w rozdzielczości Full HD (konsole nowej generacji). Czekam z niecierpliwością na PS3 wydam każdy grosz na ten sprzęt choć bym miał chleb ze smalcem jeść lub kit z okien 🙂 jest to produkt bezapelacyjnie „MUST HAVE”. Trudno wakacji nie będzie ale za to grania ile :]

  4. darek295 – „PC (. . . ) jest to sport dla zamożnych graczy no chyba, że odmówimy sobie wakacje i będziemy odkładać” i z drugiej strony „a PS3 wydam każdy grosz na ten sprzęt choć bym miał chleb ze malcem jeść lub kit z okien”. Gratuluje konsekwencji.

  5. polk – wyda całą kasę na konsole, gdyby miał ją wydać na PC, to by nie mógł grać. . . volk3r – biorąc pod uwagę 5 letni cykl, moim zdaniem bardziej opłaca się kupić konsolę. . . ale to wszystko zależy od tego w ile gier rocznie chcesz zagrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here