Właśnie kończyłem karpika kiedy otrzymałem sygnał z komórki o nowym mailu. Jak się okazało po sprawdzeniu poczty Playstation Network ma dla graczy świąteczną ofertę – wyprzedaż gier. Co ciekawego? Między innymi zniżki dochodzące do 50 procent. Tak więc już teraz możecie kupić sobie na przykład grę Joe Danger za 23 złote. Dla fanów staroci przeceniono na 26 zeta grę Pac-Man Championship Edition DX, a także przygody jeża Sonica oraz Space Invaders: Infinity Gene. Gier w świątecznej ofercie jest mnóstwo i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ja na przykład mam chrapkę na Need for Speed Shift za 47 pln i Valkyria Chronicles II za marne 65 złociszy.

Od kilku dni w PSN dostępna jest też gra Buzz całkowicie za darmo. Co ciekawe tytuł ten jest w pełni spolszczony. Tak więc jeśli lubicie Quizy to zainteresujecie się tą zajmującą 278 megabajtów produkcją.

Ja już odkurzyłem moje Buzzery i zaczynam pobieranie gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Ten Buzz mimo iż jest opisany jako full game jest to chyba demo bo po 3 seriach pytań (np. kogo Halinka nazywa „jełopem” 🙂 pytania zaczynają się powtarzać. Tak przynajmniej mi się wydaje.

  2. Darmowy Minis od Sony – KLIKArctic Adventures: Polar’s Puzzle PS3/PSP (22MB, 8 zł w kieszeni). Niby niedużo ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)Kod działa na koncie PL (EU).

  3. Na świątecznie XBOX Live (PL) ma obniżkę na konto gold w wysokości 20%, które i tak kosztuje więcej niż zakupione chociażby na xboxlivesklep.pl, a żeby było śmieszniej, możliwość w ogóle nie działała (lub nie działa nadal), gdyż po kliknięciu wyskakiwał jeden z licznych błędów :-)Nie ma to jak święta od polskiego mega wydziału Live!

  4. „Dla fanów staroci przeceniono na 26 zeta grę Pac-Man Championship Edition DX” – Championship Edition to nie klasyczny Pac-Man, tylko wariacja na temat. I to bardzo dobra wariacja. Ze starociami nie ma nic wspólnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here