Trzeci F.E.A.R. nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, choć chyba każdy mocno zdziwiłby się, gdyby gra nie powstawała. Zwłaszcza po przeciekach z samego Warner Bros. Tym razem nowe informacje przedostały się do sieci za sprawą castingów, jakie zorganizowano w związku z projektem. Co wiemy? Prawdopodobnie spektakularny powrót zaliczy Paxton Fettel, który pojawiał się w pierwszej grze, jak również w liniach czasowych stworzonych i przez Vivendi, i Monolith.

Aktor grający Fettela ma być narratorem tworzonego spotu reklamowego. Alma, która dokonała „małego co nieco” na głównym bohaterze F.E.A.R. 2, powróci wiedziona chęcią zemsty. I ponownie w ciąży. Swój czas ma otrzymać także Point Man, główny bohater First Encounter Assault Recon. Przypomnijmy, że prawdopodobnym podtytułem „trójki” będzie „Project Hades”, zaś debiut gry spodziewany jest jeszcze w tym roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. imho gra stracila impet, ale nadal jest to swietna pozycja. jak dla mnie moga to robic nawet tasmowo a i tak zagram. . .

  2. F. E. A. R. 2 był zdecydowanie słabszy od jedynki. Co nie zmienia jednak faktu że F. E. A. R. to jedna z moich ulubionych serii gier. Trójkę kupuję w ciemno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here