INFORMACJA PRASOWA

“ Jesteśmy pewni, że ten drobny prezent będzie miłą niespodzianką nie tylko dla fanów tej popularnej gry, ale także dla wszystkich, którzy kochają markę H&M. Demo zawiera kreator Simów, tapety i wygaszacze ekranu, a także zwiastuny poszczególnych dodatków m.in. Moda z H&M” – podkreśla Lidia Zalewska, PR Manager z Electronic Arts Polska.

Akcja potrwa do wyczerpania zapasów płyt z wersją demonstracyjną we wszystkich sklepach H&M.

Ta wakacyjna akcja obu firm – Electronic Arts i H&M – to kontynuacja współpracy, zapoczątkowanej przez konkurs H&M Fashion Runway. The Sims 2 H&M Fashion Runway rozpoczyna się od zgłaszania propozycji projektów. Zadaniem uczestników z całego świata jest stworzenie ubrań według sześciu tematów przewodnich, związanych z latem. Trzy pierwsze z nich to: “Moda klubowa”, “Moda młodzieżowa” i “Moda miejska”). 20 lipca jest ostatnim dniem kiedy można zgłosić swoje projekty mody plażowej, zaś do 27 lipca można zgłaszać projekty mody ekskluzywnej. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i pochodzić z jednego z dwudziestu europejskich Państw lub z USA, czy Australii. Szczegółowy regulamin tej międzynarodowej zabawy jest dostępny na stronie http://thesims2fashionrunway.ea.com/top.pdf

W każdej kategorii EA i H&M wyłonią 12 najpopularniejszych projektów i zostaną przedstawione podczas wirtualnych pokazów w Internecie. Na ulubione projekty można głosować na www.TheSims2FashionRunway.com lub www.hm.com. Najlepsze projekty staną się inspiracją przyszłorocznej kolekcji jesienno-zimowej H&M.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here