Na zwykłym polskim łączu internetowym pobranie takiego tytułu na pewno zajmie trochę czasu. Nie chcemy więc nawet myśleć co będzie jeśli na usługę trafią jeszcze większe produkcje korzystające z dobrodziejstw płyt Blu-ray. Mimo to należy docenić to nowe przedsięwzięcie. Po cichu liczymy na to, że najnowszy Burnout będzie pierwszą, ale nie ostatnią produkcją, której życie zostanie w ten sposób przedłużone.

Sony i Electronic Arts postanowili sprzedawać ją za niewielkie pieniądze (w tym przypadku 30$) na usłudze sieciowej japońskiej firmy. Grę zobaczymy na Playstation Network jesienią tego roku. Z badań EA wynika, że zainteresowanie pudełkową wersją tego tytuły będzie w tym czasie na tyle niskie, że dobrym posunięciem okaże się sprzedawanie jego odświeżonej wersji na PSN. W „zestawie” z grą znajdziemy wszystkie aktualizacje wydane do dnia jej sieciowej premiery. Zanim sięgniemy po karty kredytowe Valhalla przygotowała krótkie pytanie (a w zasadzie dwa pytania). Czy podoba wam się nowy pomysł EA i Sony? Czy macie zamiar kupować w miarę nowe gry, jeśli kolejne tytuły pojawią się na Playstation Network? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Fajna sprawa dla ludzi którzy wolą ściągać gry. Osobiście jakby nie było, jeżeli chodzi o full produkcje, wolę kupić w wersji pudełkowej. No ale, przynajmniej jest to wyjście naprzeciw graczom, jest to plus. Dobrze.

  2. Jak widzimy PLAYSTATION NETWORK naprawdę się rozkręciło i stanowi realną konkurencję (a nawet przyćmiewa!) XBOXowego Marketplacea. Pomysł jest jak najbardziej słuszny i stanowi dobrą alternatywę względem wersji pudełkowej. Korzystniejszą alternatywę, należałoby dodać. Co do drugiego pytania, ja osobiście kupno gier na PSN ograniczam do minimum, ponieważ wolę tradycyjne wydania, które później mogę wymienić na inny tytuł. No i nie zajmują mi miejsca na dysku, które mogę przeznaczyć na trailery czy inną ciekawą zawartość pobieraną z PSN.

  3. Ja za to wole mieć gry na dysku, mniej tasowania płytami oraz szybsze ładowanie. Po to mam ta przestrzeń na dysku, aby z niej korzystać.

  4. Jasne, że możesz. Wchodzisz do działu „view download” w PSN i masz tam wszystkie pozycje jakie kupiłeśMoże ściagać to samo w nieskończoność:P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here