Świetną wiadomość przekazali graczom przedstawiciele firmy Sony. Każdy, kto posiada konsolę Playstation 3, po wejściu do usługi Playstation Network, będzie mógł pobrać wersję demonstracyjną niesamowicie prezentującego się Dante's Inferno. W demie, tak jak pisaliśmy jakiś czas temu, znajdziemy całą pierwszą planszę z pełnej wersji gry. Osobom bawiącym się przy japońskim superkomputerze możemy już tylko powiedzieć – zabierajcie się za ściąganie dema.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że do zachodnich sklepów trafi kolekcjonerska – „Divine Edition” – wersja gry. Za zestaw składający się z dodatkowej płyty z komentarzami autorów gry, cyfrowym art bookiem, ścieżką dźwiękową oraz analogowym wydaniem (książka) Boskiej Komedii zapłacimy 59,99$. Rodzimy oddział Sony niestety nie zdradził czy tę edycję gry zobaczymy również w naszym kraju. Czekamy jednak na jakieś dobre wieści od SCEP.

Czekać muszą także posiadacze Xboxów 360. Ta sama próbka możliwości gry pojawi się w usłudze Xbox Live dopiero 24. grudnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Tak, po ograniu tego dema wcale nie widać kopiowania jak leci z „boga wojny” ;)Co oczywiście nie jest złe, bo gra robi to dobrze. Podoba mi się przede wszystkim PŁYNNA animacja, motywy religijne (np. latające krzyże), całkiem przyzwoita praca kamery, filmiki no i sama walka. Demo rzecz jasna niezbyt długie (2 bossów) ale warto zagrać. Ot taki średniowieczny God of War :)ps. demo oczywiście jest nie u nas tylko za „wielką wodą” czyli u „hamburgerów”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here