Miłą niespodziankę przygotowała dla graczy firma Sony. Już w ten weekend możemy sprawdzić angielską wersję gry Metal Gear Solid: Peace Walker. Kolejne dzieło Hideo Kojimy zostało udostępnione w Playstation Network w Hong Kongu. Jeśli chcecie więc zagrać w ten tytuł i coś z niego zrozumieć, to musicie skorzystać z odpowiedniego konta użytkownika.

Tymczasem w japońskim PSN znajdziemy próbkę możliwości Gran Turismo 5, o której pisaliśmy już parę dni temu. Użyjcie więc kolejnego fikcyjnego konta, by pobrać zaledwie 200MB danych i sprawdzić czy dzieło Polyphony Digital rzeczywiście rzuci nas na kolana. Oczywiście zachęcamy was do opisania tych wersji demonstracyjnych kiedy zrobicie sobie krótką przerwę od grania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  • Gran Turismo kicha jakich malo i to po tylu latach pracy .

   Następnym razem uzasadnij swoją wypowiedź

   przecież uzasadnił. . . subiektywnie 😉 Wyrażając swoje niezadowolenie po tylu latach czekania na coś co i tak jeszcze nie zostało wydane 😉 hihi. . .

   • przecież uzasadnił. . . subiektywnie 😉 Wyrażając swoje niezadowolenie po tylu latach czekania na coś co i tak jeszcze nie zostało wydane 😉 hihi. . .

    Graficznie Forza 3 zabija G5 ,do tego model jazy słaby,słabe zniszczenia samochodu ot co!!! I pytam kolegi po co ten minus ??Mamy coś z główką??

 1. Panowie, to tylko jeden minus, nie ma o czym dyskutować. Pozwoliłem sobie go wyrównać skoro powiedziałeś dlaczego Ci się GT5 nie podoba. Nie warto weekendu zaczynać w złym humorze 😉

 2. Porównywanie Forza 3 do GT5 nie ma sensu gdyż ta druga nie jest dostępna w sprzedaży jako finalny produkt. Osobiście przyczepiłbym się trochę do jazdy po trawie (lodowisko) i braku zniszczeń mimo zaliczenia kilku dzwonów i 30 sekundowej bocznej „przycierki” w trakcie jazdy. Czy model jazdy jest słaby ?Nie wiem, bo nigdy takowym samochodem jak z dema nie jechałem w taki sposób w rzeczywistości. No i odczucie prędkości jest takie sobie, choć może to wina otwartej przestrzeni.

 3. Dostałeś minusa, ponieważ nie lubię, gdy ktoś nie potrafi uargumentować swojej wypowiedzi. Nie będę się teraz nad tym tematem rozwodził bo już kiedyś go poruszyłem na forum.W zasadzie to był główny powód, pomimo faktu, iż twoja pierwsza „wypowiedź” wyglądała trochę jak zdanie stworzone przez nastoletniego fanboy’a. Po przeczytaniu twoich ostatnich wypocin ugruntowałeś mnie w przekonaniu, że raczej należysz do grupy ludzi, którzy usrali sobie, że forza jest najlepsza i dlatego trzeba gnoić GT. Sam uwielbiam Forze i gram praktycznie co dzień, ale mam dla Ciebie złą wiadomość: Forza3 nie zabija GT5 grafiką i każdy rozsądnie myślący człowiek Ci to powie. Co do systemu zniszczeń( biorąc pod uwagę to co widzieliśmy na materiałach video) to ok jest słaby, ale owego systemu nie ma w demie, więc może powstrzymajmy się z komentarzem. Na koniec zostaje model jazdy, który został zmieniony i to na lepsze IMO. A jeżeli wyjechałeś na tor i na każdym zakręcie robiłeś bączka to : a) nie znasz toru i nie wiesz z jaka prędkością i jak wchodzić w zakręt b) pad do ps3 (a w szczególności spusty) nie został stworzony do wyścigów, ponieważ bardzo trudno jest osiągnąć wymagany poziom „gazu” i w tym przypadku pad z Xboxa jest o niebo lepszy. Problem leży w tym, że duża większość graczy nigdy nie miała możliwości pokierowania prawdziwym samochodem rajdowym stąd tak mylne oczekiwania co do tego jak pojazd powinien zachowywać się na torze. Ostatecznie skąd ta cała agresja? Tak bardzo Cie zabolał ten minus, że musiałeś wyskoczyć z ta prostacką frazą typu „Mamy coś z główką?” Tylko pokazałeś, że cechujesz się brakiem kultury i szacunku względem użytkowników tego forum, pomijając fakt, że według Ciebie osoba, która nie zgadza się z twoim tokiem myślenia ma „problemy z głową”. Na koniec sry za ten cały off-topic bo miało być o GT5 i MGS:)

  • Dostałeś minusa, ponieważ nie lubię, gdy ktoś nie potrafi uargumentować swojej wypowiedzi. Nie będę się teraz nad tym tematem rozwodził bo już kiedyś go poruszyłem na forum.W zasadzie to był główny powód, pomimo faktu, iż twoja pierwsza „wypowiedź” wyglądała trochę jak zdanie stworzone przez nastoletniego fanboy’a. Po przeczytaniu twoich ostatnich wypocin ugruntowałeś mnie w przekonaniu, że raczej należysz do grupy ludzi, którzy usrali sobie, że forza jest najlepsza i dlatego trzeba gnoić GT. Sam uwielbiam Forze i gram praktycznie co dzień, ale mam dla Ciebie złą wiadomość: Forza3 nie zabija GT5 grafiką i każdy rozsądnie myślący człowiek Ci to powie. Co do systemu zniszczeń( biorąc pod uwagę to co widzieliśmy na materiałach video) to ok jest słaby, ale owego systemu nie ma w demie, więc może powstrzymajmy się z komentarzem. Na koniec zostaje model jazdy, który został zmieniony i to na lepsze IMO. A jeżeli wyjechałeś na tor i na każdym zakręcie robiłeś bączka to : a) nie znasz toru i nie wiesz z jaka prędkością i jak wchodzić w zakręt b) pad do ps3 (a w szczególności spusty) nie został stworzony do wyścigów, ponieważ bardzo trudno jest osiągnąć wymagany poziom „gazu” i w tym przypadku pad z Xboxa jest o niebo lepszy. Problem leży w tym, że duża większość graczy nigdy nie miała możliwości pokierowania prawdziwym samochodem rajdowym stąd tak mylne oczekiwania co do tego jak pojazd powinien zachowywać się na torze. Ostatecznie skąd ta cała agresja? Tak bardzo Cie zabolał ten minus, że musiałeś wyskoczyć z ta prostacką frazą typu „Mamy coś z główką?” Tylko pokazałeś, że cechujesz się brakiem kultury i szacunku względem użytkowników tego forum, pomijając fakt, że według Ciebie osoba, która nie zgadza się z twoim tokiem myślenia ma „problemy z głową”. Na koniec sry za ten cały off-topic bo miało być o GT5 i MGS:)

   Po pierwsze nie jestem fanboyem (pisałem to już na forum tyle razy)nie jade po GT5 dla tego. Posiadam xboxa jak i Ps3 moje wnioski o GT5 napiasałem przyznam troche na odczepnego ale czy to powód do minusa?. Co do tekstu . . fakt przepraszam . Pozdrawiam

 4. Informacja nieprawdziwa. W czwartek pobrałem demo GT5 z polskiego PSN. Oprócz tego do pobrania było demo Army of two 2.

  Znaczy się informacja prawdziwa, ale dema udostępniono w pozostałych częściach PSN. . .

 5. GT5 „demo” jest słabe i wygląda słabo jak na produkt będący w developerce kilka lat. W gruncie rzeczy jest to ten sam Prologue wydany jakiś czas temu, nie ma żadnej rewolucji, trzecia Forza póki co pożera japoński racer na śniadanko. Jak dla mnie wielkie rozczarowanie, tym bardziej że do czasu premiery jest już naprawdę niewiele czasu a jakiekolwiek dalsze próby przekładania releasu w moim odczuciu nie mają najmniejszego sensu. Czasu miało Polyphony Digital aż za dużo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here