Mistrzowie Kodu poinformowali media o zbliżającej się premierze wersji demonstracyjnej gry FUEL. Już dzisiaj powinna ona zostać udostępniona posiadaczom pecetów oraz konsol Xbox 360 i Playstation 3. Na blaszakach i konsolach sprawdzimy jak wyglądają Ocean Rush (wyścig dla siedmiu graczy) oraz Blitz Challenge (wyścig z czasem). Pecetowcy nie wypróbują natomiast sieciowych wersji trasy Tsunami Reef (maksymalnie 16 kierowców) oraz Ocean Rush. Te dwa wyścigi sprawdzą w sieci tylko osoby bawiące się przy PS3 i X360.

My przypominamy natomiast, że pełna, polska wersja pecetowego FUEL nie działa w trybie online. Pisaliśmy o tym w tej części Valhalli. Zachęcamy was także do sprawdzenia naszej recenzji gry w wersji na Playstation 3. Ten tekst znajdziecie tutaj.

Aktualizacja: Codemasters udostępnili pecetowe demo FUEL. Link prowadzący do archiwum zawierającego potrzebne wam plik umieściliśmy pod treścią newsa.

FUEL – wersja demonstracyjna (1.04GB)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Pograłem na laptopie. Tragedia! Wbudowany chip Intela 4500HD dostawało takiej zadyszki, że ciężko mi było zaliczać checkpointy w jednym z wyścigów na czas. Dobrze, że procek Intel Pentium Dual Core E3200 radził se nieźle i reagował bezbłędnie na komendy z klawiatury. Krajobrazy? Za dużo blura (więcej niż w TDU!), więc nie napatrzyłem się za bardzo. Jeszcze raz spróbuję na jesieni na nowym kompie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here