Jeśli brzydkie słowa cisnęły się wam na usta kiedy czytaliście tego newsa, to dzisiaj na pewno się uśmiechniecie. Już myśleliśmy, że posiadacze „blaszaków” zostali na lodzie i nie otrzymają żadnych mikrododatków do Far Cry 2. Tymczasem firma Intel zaskoczyła nas całkiem ciekawą informacją. Okazuje się, że wystarczy przelać odpowiednią ilość dolarów na konto twórców gry, by ci jeszcze trochę przy niej posiedzieli.

Efektem ich pracy są dodatkowe misje do „afrykańskiego shootera”. Mają one promować procesory z serii Core 2 Extreme, ale nie musimy ich oczywiście posiadać żeby sprawdzić co też przygotowali panowie i panie z firmy Ubisoft. W tej chwili czekają na nas dwie misje (the Morrocan oraz the American) mające przedłużyć kampanię single player o mniej więcej trzy godziny. W sumie ma ich jednak być sześć, a siódma zostanie odblokowane po przejściu poprzednich. Jest to więc całkiem miła niespodzianka dla wielbicieli pecetowej elektronicznej rozrywki. Jeśli posiadacie kopię gry Far Cry 2, to koniecznie zajrzyjcie na tę stronę. Powinniście na niej znaleźć archiwum ze spakowanymi misjami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Wszystko extra fajnie, tylko czemu po kliknięciu w odnośnik zamieszczony na stronie Intela po którym mamy ściągnąć dodatkowe misje, pojawia się tylko wytłuszczony napis w rogu strony „403 – Forbidden”? Mam nadzieję, ze to tylko przez moją przeglądarkę (Mozilla Firefox) a nie z winy serwerów. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here