Jest to wersja demonstracyjna przeznaczona dla Xboxa 360. O dziwo, tym razem nie znajdziemy jej na Xbox Live. Zamiast tego można ją pobrać z sieci, nagrać na płytę i włożyć do napędu konsoli. Ta powinna uruchomić demo o ile będziecie postępować zgodnie z instrukcjami, które znajdziecie po kliknięciu w link umieszczony pod tekstem.

Dawno już nie spotkaliśmy się z wersją demonstracyjną dystrybuowaną w ten sposób. Wieść gminna niesie, że sprawcą całego zamieszania jest Official Xbox Magazine, który umieścił demo na swojej płycie dołączanej do czasopisma. Nie będziemy jednak zabawiać się w detektywów, próbując rozwiązać tę zagadkę. Wolimy swój wolny czas poświęcić na granie. W tym przypadku grać można na gitarze. Szarpiąc struny odtworzymy takie utwory jak „Hit Me With Your Best Shot”(Pat Benetar), „Lay Down” (Priestess), „Even Flow” (Pearl Jam), „Rock You Like A Hurricane”(Scorpions) oraz „The Metal” (Tenacious D.). Kto najlepiej gra na wieśle? Przekonaj się czy aby przypadkiem nie Ty.

Demo Guitar Hero III – jak nagrać je na płytę

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Jeszcze większy power niż w GH II, poprawiona grafika, oryginalne utwory (nie covery), możliwość gry online, lub battle na jednym ekranie w 2 osoby – chyba wystarczy -pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here