Parę minut czy godzin na pewno spędzicie przy nim jeśli pobierzecie wersję demonstracyjną gry A Vampyre Story. Jest to klasyczna gra przygodowa, w której wcielimy się w tytułowego wampira. W udostępnionej próbce możliwości tego tytułu dwójka bohaterów – Mona i Froderick – poszukuje grobu wampirzycy, z którego muszą wybrać trochę ziemi, by Mona mogła podróżować po świecie. Samo demo waży zaledwie 445MB. Link do niego umieściliśmy pod treścią naszego newsa. Warto przy okazji wspomnieć, że za historię opowiedzianą w grze odpowiada Bill Tiller, który wcześniej pracował przy takich przebojach jak Indiana Jones and the Infernal Machine, The Curse of Monkey Island czy The Dig.

A Vampyre Story – wersja demonstracyjna

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Śledzę tą pozycję od bardzo dawna. Super design, ciekawa fabuła, jednym słowem szykuje się wyśmienity smakołyk dla wielbicieli gatunku. Ja kupuję bankowo.

  2. Demko na 15-20 minut grania, niezbyt pokazuje czego można się spodziewać. Głos bohaterki strasznie irytujący:). Po demie powinienem wiedzieć, czy w grę chce zagrać czy też nie. W tym wypadku nadal nie wiem. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here