Już dziś w sieci powinna się pojawić pecetowa wersja demonstracyjna gry Command&Conquer: Red Alert 3. W demie powinniśmy móc zagrać we wszystkie misje treningowe zawarte w pełnej wersji tego tytułu. To oczywiście nie wszystko. Oprócz nich na fanów elektronicznej rozrywki powinny czekać dwie misje z kampanii Aliantów i Armii Czerwonej. Próbka możliwości Red Alert 3 ma także zawierać filmową introdukcję z pełnej wersji gry. Jeśli więc zastanawialiście się czy warto wydać pieniądze na tę pozycję, to już dzisiaj poszukajcie tego dema w sieci. Niestety nie możemy podać linku do archiwum z potrzebnymi nam plikami ponieważ w chwili pisania tego newsa demo nie było jeszcze dostępne. Postaramy się jednak zaktualizować tę wiadomość kiedy odszukamy je w sieci. Na zakończenie przypominamy, że firma Electronic Arts niedawno potwierdziła, że Red Alert 3 jednak zostanie wydany na Playstation 3. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu na Valhalli.

Aktualizacja: Zgodnie z obietnicą w naszym newsie pojawia się link do wersji demonstracyjnej Red Alert 3. Znajdziecie go pod tekstem.

Command&Conquer: Red Alert 3 – wersja demonstracyjna

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Coś jest nie tak. Jeszcze parę lat temu wychodziły najpierw wersje demo dopiero potem gry. Widać teraz na fali Hype próbuje się sprzedać jak najwięcej produktu a dopiero potem wypuszcza się demo – może się komuś spodoba i zejdzie jeszcze trochę z półki?To chyba nie tak powinno być. Druga sprawa – patch ma wersję 1. 04 jeśli się nie mylę w niecały miesiąc po premierze. To ja się pytam po cholerę były te całe beta testy? Żeby wyciekło więcej screenów do sieci?

  2. uff, ściagnięte, i nawet działa. A karta grafiki jest odrobine poniżej minimum. Oby w bardziej tłocznych momentach nei przycinało, bo minimalne ustawienia i tak wyglądają, jakbym odpalił RA2. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here