Redakcja serwisu NewGameNetwork informuje graczy o możliwości pobrania dema pecetowej wersji Colin McRae DiRT 2. Próbka możliwości gry wyciekła do sieci – można ją już pobrać za pomocą popularnego BitTorrenta. Niestety w tej chwili nie potrafimy powiedzieć do dokładnie zostało udostępnione w wersji demonstracyjnej. Wiemy jedynie, że waży ona 1,34GB i można w niej wybrać kilka języków. Oficjalnie demo DiRT powinno się pojawić w internecie w ciągu kilku dni. Jeśli jednak nie możecie na nie zaczekać, to już dzisiaj rozejrzyjcie się po sieci. Odpowiednie archiwum powinniście odszukać bez większych problemów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. A co mi tam, poczekam te parę dni poczytam recenzje na temat dema i wtedy pobiorę. Swoją drogą ciekawe jak to wygląda? Czy ściągnięcie dema które i tak za parę dni będzie za darmo może podlegać karze?:)

  2. Polecam demko do łykniecia, mnie zatkalo jak je wlaczylem. Model jazdy bardzo mi odpowiada, oprawa jest genialna i cala otoczka gry piekielnie efektowna. Kupuje fulla jak tylko go dopadne na pólce w sklepie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here