Czasopismo Game Informer donosi o tym owianym tajemnicą projekcie. Jego akcja umiejscowiona jest pomiędzy wydarzeniami z III i IV epizodu gwiezdnej sagi. Oprócz konsol nowej generacji tytuł trafi również na PS2, PSP oraz Nintendo DS. Ostatnie trzy wersje zostaną stworzone przez do tej pory nieznane, zewnętrzne studio. Lucasarts zajmie się jedynie wersjami na konsole next-gen Microsoftu i Sony.

Z pierwszych informacji wynika, że w tytule tym rzeczywiście wcielimy się w młodego adepta ciemnej strony mocy, służącego samemu Vaderowi. Autorzy obiecują, iż w grze znajdą się różne zaskakujące zakończenia – w zależności od naszych poczynań zwyciężyć może ciemna bądź jasna strona mocy. Autorski engine Euphoria przenieść ma w pełni interaktywny świat na ekrany telewizorów. Zderzające się ze sobą obiekty będą się wzajemnie uszkadzały, drzewa mają naturalnie reagować na cięcia miecz świetlnego czy uderzenia mocy. Podobnie zachowywać ma się stal. Poniżej wklejamy wam film, o którym wspominaliśmy we wstępie. Zobaczcie zresztą sami do czego dążą twórcy gry przy której palca macza ponoć sam George Lucas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. to wspaniale ze wkoncu bedzie mozna poznac Lorda troszke lepiej. . . pewnie w sytuacji w której jest sie jego uczniem całe to samanie brzmi przyjaźniej:)

  2. This gameplay kicks ass!! Choć w zasadzie podstawowymi założeniami przypomina trochę gameplay CellFactor 😉 Choć tu jest jakoś lepiej – Moc-niej 😉

  3. kiedy to ma wyjsc?? gameplay wyglada rewelacyjnie. . juz dawno film z gry nie zrobil na mnie takiego wrazenia (wiadomo jak jest – trailerki piekne a filmy z samej gry juz lipa)

  4. słyszał ktoś kiedyś że Vader ma ucznia??? Nie! Jesteśmy jego tajnym uczniem więc szturmowcy biorą nas za Jedi! A tak ogólnie to wiekami czekałem na nowego Jedi Knightsa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here